Çepni Mah. İnönü Cd. No:81, Merkez/Çorum

Products Image 1
Standart Geniş Yataklı Odalar

Şehir manzarasına sahip zarif bir şekilde dekore edilmiş odamız 20 m2 kullanım alanına sahiptir. Odamızın içerisinde siz değerli misafirlerimiz için 160x190 ebatlarında yatak ve özel banyo mevcuttur banyo içerisinde fön makinesi ve Ücretsiz banyo malzemeleri bulunmaktadır. Zemin kaplaması parke olan odamızda Merkezi Klima, LED TV, Uydu Yayını, Alkolsüz İçeceklerin Bulunduğu Minibar, Merkezi Sistem Klima, Ücretsiz Wi-Fi ve Çalışma Masası bulunmaktadır.

Products Image 1
Twin Odalar

Şehir manzarasına sahip zarif bir şekilde dekore edilmiş odamız 20 m2 kullanım alanına sahiptir. Odamızın içerisinde siz değerli misafirlerimiz için 2 Ad. 100x190 ebatlarında yatak ve özel banyo mevcuttur banyo içerisinde fön makinesi ve Ücretsiz banyo malzemeleri bulunmaktadır. Zemin kaplaması parke olan odamızda Merkezi Klima, LED TV, Uydu Yayını, Alkolsüz İçeceklerin Bulunduğu Minibar, Merkezi Sistem Klima, Ücretsiz Wi-Fi ve Çalışma Masası bulunmaktadır.

Products Image 1
Double Twin Odalar

Şehir manzarasına sahip zarif bir şekilde dekore edilmiş odamız 20 m2 kullanım alanına sahiptir. Odamızın içerisinde siz değerli misafirlerimiz için 1 Ad. 100x190 ve 1 Ad. 130x190 ebatlarında yatak ve özel banyo mevcuttur banyo içerisinde fön makinesi ve Ücretsiz banyo malzemeleri bulunmaktadır. Zemin kaplaması parke olan odamızda Merkezi Klima, LED TV, Uydu Yayını, Alkolsüz İçeceklerin Bulunduğu Minibar, Merkezi Sistem Klima, Ücretsiz Wi-Fi ve Çalışma Masası bulunmaktadır.

Products Image 1
Triple Odalar

Şehir manzarasına sahip zarif bir şekilde dekore edilmiş odamız 28 m2 kullanım alanına sahiptir. Odamızın içerisinde siz değerli misafirlerimiz için 3 Ad. 100x190 ebatlarında yatak ve özel banyo mevcuttur banyo içerisinde fön makinesi ve Ücretsiz banyo malzemeleri bulunmaktadır. Zemin kaplaması parke olan odamızda Merkezi Klima, LED TV, Uydu Yayını, Alkolsüz İçeceklerin Bulunduğu Minibar, Merkezi Sistem Klima, Ücretsiz Wi-Fi ve Çalışma Masası bulunmaktadır.

Products Image 1
Engelli Erişimli Odalar

Şehir manzarasına sahip zarif bir şekilde dekore edilmiş odamız 20 m2 kullanım alanına sahiptir. Odamızda 2 Ad. tek kişilik yatak bulunmaktadır. Odamızın içerisinde siz değerli misafirlerimiz için özel engelli erişimine uygun banyo mevcuttur banyo içerisinde fön makinesi ve Ücretsiz banyo malzemeleri bulunmaktadır. Zemin kaplaması parke olan odamızda Merkezi Klima, LED TV, Uydu Yayını, Alkolsüz İçeceklerin Bulunduğu Minibar, Merkezi Sistem Klima, Ücretsiz Wi-Fi ve Çalışma Masası bulunmaktadır.

Products Image 1
Suit Odalar

Şehir manzarasına sahip zarif bir şekilde dekore edilmiş odamız 40 m2 kullanım alanına sahiptir. Odamızın içerisinde siz değerli misafirlerimiz için Jakuzi, Türk Hamamı ve özel banyo mevcuttur banyo içerisinde fön makinesi ve Ücretsiz banyo malzemeleri bulunmaktadır. Zemin kaplaması parke olan odamızda Merkezi Klima, LED TV, Uydu Yayını, Alkolsüz İçeceklerin Bulunduğu Minibar, Merkezi Sistem Klima, Ücretsiz Wi-Fi ve Çalışma Masası bulunmaktadır.